Filtrai su trąšų įterpimu

Vandens filtrai sulaiko nuosėdas ir kitas vandenyje plaukiančias kietas daleles. Kapiliarinio laistymo sistemoms rekomenduojamas vandens išvalymo lygis: 100-125 mikronų. Populiariausi yra diskiniai vandens filtrai. Šie filtrai lengvai prižiūrimi, daug kartų praplaunami, gali būti pravalomi neišardant, o atsukant filtro apačioje esantį ventilį, galima sumontuoti ir elektromagnetinį vožtuvą, automatiniam filtro prasiplovimui. Esant būtinybei kasetė iš plastikinių diskų gali būti keičiama, užsakant tik kasetę pakeitimui. Žiemai filtras išardomas ir gali būti paliktas lauke, nes tvirtas plastikas, iš kurio pagamintas laistymo filtras, nebijo šalčio. 

Dar gali būti naudojami kvarcinio smėlio filtrai, jie turi didelį valomąjį plotą, todėl šio tipo filtrus plauti reikia rečiau, tačiau jie ne tokie populiarūs dėl didelės kainos, neatsparumo šalčiams.

Nuotraukoje matomas laistymo, drėkinimo filtras su trąšų įterpimo inžektoriumi. Toks įrengimas labai patogus laistymui su trąšomis. Komplektuojamas su greitomis prijungimo, atjungimo jungtimis, gali būti transportuojamas iš vieno lauko į kitą ir pan. Komplekto kaina gali priklausyti nuo laistymo sistemos debeto, taip pat filtro (diskinis ar diskinis-rotacinis), trąšų įterpimo (inžektorius ar proporcinis dozatorius) tipo. Norėdami gauti daugiau info rašykite: [email protected]

diskinis filtrasfiltras uogynui

Žemiau esančiame paveikslėlyje techninė informacija apie diskinius laistymo sistemų filtrus, fitro pralaidumą, slėgio nuostolius per filtrą ir pan.